Poznáte ten pocit? Všetci sedíte okolo štedrovečerného stola. Panuje príjemná rodinná atmosféra, pochutnávate si na vianočných špecialitách a za oknom v rozprávkovom prípade padajú biele mrazivé vločky. V tom zazvoní povestný zvonček… Nie, nie, rozprávky nie je ešte koniec 🙂 Pod jagavým stromčekom sa predsa objavia darčeky. Každému sa rozsvietia oči a hľadáme balíček, na ktorom je naše meno.

Rodina za vianočným stolom

Toto je jeden z momentov, pri ktorom všetci zažívame radosť. Radosť, pocit, ktorý by mal byť neustálou súčasťou nášho života. Radosť má veľmi priaznivý vplyv na našu náladu i zdravotný stav. Vedci už dávno zistili, že pokiaľ sa radujete, žijete dlhšie, šťastnejšie a bez akýchkoľvek vážnejších zdravotných problémov. Dokonca to má vplyv aj na našu váhu. Najlepšia diéta je predsa šťastie 🙂

A viete kedy máme najväčšiu radosť? Vtedy, keď potešíme niekoho iného. Je to omnoho krajší pocit, ako niečo dostať. Je dokázané, že keď spravíte radosť svojim blízkym, priateľom, kolegom, potešíte ich a aj sami seba. Niekedy stačí úsmev, pozdrav, poďakovanie, prejav zdvorilosti alebo malý darček. A keďže je čas vianočný, mala by to byť kombinácia všetkých vymenovaných.

Čím viac tým lepšie

Vôbec to nemyslíme tak, že musíte kupovať drahé dary. Práve naopak. Mnohými malými praktickými maličkosťami potešíte omnoho viac, a tým aj viacerých vašich blízkych. A keď ich budete sledovať ich radosť, radosť pri rozbaľovaní prekvapenia, ten pocit je na nezaplatenie.

Dovolili sme si pripraviť zopár balíčkov maličkostí, ktoré 100% -ne potešia a nevybielia vašu peňaženku.

Pre fitness ženu

Fitness diár + rastúca ceruzka + šumivá bomba

Pre fitness ženu – fitness diár + rastúca ceruzka + šumivá bomba Energická žena, ktorá vie, že pri vysokom pracovnom nasadení a starostlivosti o domácnosť potrebuje relax v podobe cvičenia. Určite ju potešíte fitness diárom, do ktorého si zapíše všetky svoje úspechy i smelé plány pomocou rastúcej ceruzky. So šumivou bombou vo vani zas dokonale zrelaxuje.

Energická žena, ktorá vie, že pri vysokom pracovnom nasadení a starostlivosti o domácnosť potrebuje relax v podobe cvičenia. Určite ju potešíte fitness diárom, do ktorého si zapíše všetky svoje úspechy i smelé plány pomocou rastúcej ceruzky. So šumivou bombou vo vani zas dokonale zrelaxuje.

Pre ženu romantičku

kozmetická taštička ruže  + sviečka  + veselé ponožky

Pre ženu romantičku : kozmetická taštička ruže + sviečka + veselé ponožky Ona vie, že aj keď sú dvaja úplne rozdielni, môžu spolu tvoriť úžasný pár. Sú zmyselní a milujú vôňu, krásu a farby. Potešíte ich voňavou sviečkou a veselými ponožkami, z ktorých je každá rozdielna, ale spolu tvoria dokonalý pár. A to ony to vedia

Ona vie, že aj keď sú dvaja úplne rozdielni, môžu spolu tvoriť úžasný pár. Takýto symbol i hlboký odkaz v sebe skrývajú naše veselé ponožky. Každá je iná, no spolu tvoria dokonalý pár. Ženy romantičky sú zmyselné a milujú vôňu, krásu a farby. Potešíte ich určite i voňavou sviečkou.

Pre milovníka kávy

originálny termopohár + veselé ponožky milovník kávy

Pre milovníka kávy Miluje váš priateľ, priateľka, kolega kolegyňa chvíle strávené so šálkou dokonalej kávy? Tak potom im zaručene spravíte radosť krásny termopohárom a ponožkami milovník kávy.

Miluje váš priateľ, priateľka, kolega kolegyňa chvíle strávené so šálkou dokonalej kávy? Tak potom im zaručene spravíte radosť krásny termopohárom a ponožkami milovník kávy.

Pre outdoorvého nadšenca

náramok prežitia + teplučké ponožky so sobíkmi

Pre outdoorvého nadšenca Je pre vašich blízkych zdrojom energie a pozitívneho myslenia príroda? Tak zaručene neohrdnú náramkom prežitia a rastúcou ceruzkou, ktorou si všetky svoje zážitky budú môcť zapisovať

Je pre vašich blízkych zdrojom energie a pozitívneho myslenia príroda? Tak zaručene neohrdnú náramkom prežitia a rastúcou ceruzkou, ktorou si všetky svoje zážitky budú môcť zapisovať.

Pre rybára

vankúšik kapor + veselé ponožky rybičky

Darček pre rybára Pohodlný rybičkový vankúš spríjemní každú rybačku i zútulní domov. K tomu úplne jedinečné ponožky a plnými dúškami si môžu vaši blízki užívať relaxačné aktivity.

Pohodlný rybičkový vankúš spríjemní každú rybačku i zútulní domov. K tomu úplne jedinečné ponožky a plnými dúškami si môžu vaši blízki užívať relaxačné aktivity.

Pre vizionára

Darček pre vizionára Všetci máme takých priateľov, ktorí myslia na našu budúcnosť a budúcnosť planéty. Majú prečítané nespočetné množstvo kníh, takže ich neodmysliteľným spoločníkom sú už častokrát okuliare. Potešte týmto krásnym púzdrom a ponožkami rozbrazujúcimi vesmírnu krásu.

Všetci máme takých priateľov, ktorí myslia na našu budúcnosť a budúcnosť planéty. Majú prečítané nespočetné množstvo kníh, takže ich neodmysliteľným spoločníkom sú už častokrát okuliare. Potešte týmto krásnym púzdrom a ponožkami rozbrazujúcimi  krásu vesmíru.

 

Áno áno, správne ste si všimli, že takmer v každom balíčku sú veselé ponožky 🙂

Kedysi boli vianočnou klasikou, no dnes sú z nich trendové kúsky, ktoré vyjadrujú naše JA. Preto nimi zaručene zabodujete a prekvapíte niečím výnimočným.

A máte blízkeho, ktorý nespadá ani do jednej z vyššie uvedených kategórií? Nezúfajne na dedoles.sk/ malickosti ktore potesia do 15 EUR nájdete niečo určite aj pre všetkých.