Pozrel si sa na ňu a hneď si vedel, že je to tá pravá. Budúca matka tvojich detí. Tá, čo si nerobí selfie každé dve minúty. Číta knihy. A možno dokonca pečie z kvásku!
Túto chceš. Má to však jeden háčik – zatiaľ si ešte nevšimla, že existuješ.

To sa však čoskoro zmení. Poradíme ti, ako na to.

Pokiaľ ide o ženy a cestu k ich srdcu, internety ponúkajú celé kvantum zaručených návodov. Buď vtipný, inteligentný, slušný, trpezlivý, pohodový, seriózny, romantický, zvodný, tajomný, sebavedomý, sexi… Pýtaj sa, počúvaj, pozeraj jej do očí, pochváľ ju, kúp jej darček, letmo sa jej dotkni… Jasné, žiadny problém! J Len sa treba z levelu „všimol som si ju na zastávke“ presunúť do levelu „dala mi svoje číslo!“

Pomôžu nám vedci a niekoľko ich poznatkov:

  1. Máš pol minúty na to, aby si zaujal

Nemusí to byť úplne fér, ale kľúčový je prvý dojem. A tu sú čísla neúprosné. O tvojom ďalšom osude môže nadobro rozhodnúť len 30 sekúnd! Presne toľko priemerne trvá človeku, než si o druhom vytvorí určitú mienku. A presne toľko by mohlo stačiť na to, aby sa jej z teba zľahka podlomili kolienka. J

  1. Imidž nie je nanič

Za pol minúty jej, žiaľ, nestihneš porozprávať o tom, že nosievaš pravidelne granule psíkom do útulku, po večeroch píšeš poéziu a počúvaš Mozarta. Vnútorná krása bude musieť počkať. Čísla totiž vravia, že prvý dojem je z 55 % o vzhľade, z 38 % o hlase a zvyšných chabých 7 % patrí obsahu slov.

  1. Keď je reč o vzhľade…

…neznamená to, že máš vyzerať ako George Clooney. Ženy podľa výskumu preferujú „úplne bežné“ typy mužov, pokojne aj s roztomilým pivným bruškom. Muž však o seba musí dbať. Sem tam si umyť zuby a vlasy. Zastrihnúť nechty. A voňať!

  1. Vrana k vrane sadá

Často si vyberáme partnera, ktorého životné hodnoty, štýl, záujmy, vkus a sociálne postavenie je nám v mnohých ohľadoch podobné. A čím sme si s partnerom podobnejší, tým sme vo vzťahu spokojnejší.

Náš cieľ je jasný.

V okamihu, ako sa ocitneš v jej zornom poli, bude chcieť jediné: spoznať ťa viac.

Bude tušiť, že by ste si mohli dobre rozumieť. Pretože si zaujímavý. Vtipný, originálny, možno tak trošku tajomný… Možností je neúrekom. Je len na tebe, čo na seba vyzradíš.


Napríklad to, že rád medituješ v prírode.
www.dedoles.sk/tricko-strom-jin-jang

 

Si nežný kocúrik.
www.dedoles.sk/tricko-tvar-tigra-bieleho

Tima Burtona, fakt, že môžeš.
www.dedoles.sk/tricko-s-kratkym-rukavom-skelington

 

Pohoda, klídek, reggae. To je tvoja filozofia.
www.dedoles.sk/tricko-rasta-jahman

Alebo radšej Pink Floyd?
www.dedoles.sk/tricko-s-kratkym-rukavom-pink-floyd


No dobre, tak metal.
www.dedoles.sk/mikina-s-kapucnou-lebka

S tebou sa zombie apokalypsy netreba báť.
www.dedoles.sk/tricko-zbrane-v-puzdre

Občas vieš byť trošku uštipačný.
www.dedoles.sk/tricko-strkac

Vymieňaš si listy s Harry Potterom.
www.dedoles.sk/tricko-najdi-11-sov

  
Sem tam máš chuť presťahovať sa inam.
www.dedoles.sk/tricko-astro

 

Netrafili sme?
Vytvor si svoje vlastné posolstvo na
Dedoles.sk!

Nech už si akýkoľvek, s tričkami od Dedoles.sk budeš vždy sám sebou. A tak to má byť. Netreba sa na nič hrať – pretože každý z nás túži predovšetkým po tom, aby nás druhí milovali presne takých, akí sme.